Forum Club Penguin Strona Główna Club Penguin
Miejsce na rozmowy i porady
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wiadomość od Kujonki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Club Penguin Strona Główna -> Nowinki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Do czego przekonał Cię ten post?
do niczego
20%
 20%  [ 1 ]
rezygnuję z tego forum
20%
 20%  [ 1 ]
nie chce mi się czytać
60%
 60%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
Kujonka




Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 66
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 22:41, 05 Paź 2007    Temat postu: Wiadomość od Kujonki

Dobra, ekhem Razz Przygotowałam małą przemowę. Czytać, dzieci, bo to zdrowe. Zaczynam.

Dlaczego. Dlaczego zadaję tyle razy to samo pytanie, a odpowiedź jest godna małego oposka upośledzonego umysłowo. Liczę, że tym razem, zastanowicie się nad tym trochę bardziej. Może natchnę was trochę wyjaśniając wam parę rzeczy dotyczących was i oczywiście całego forum (w tym całe sedno). Doświadczyłam paru bardzo smutnych rzeczy. Nadmienię tutaj jedną najważniejszą. Zdaję sobie sprawę, jak ważny w życiu takiego... nastolatka jest internet i kreowanie tam sobie własnego wizerunku. Nad własnym pracuję od dwóch lat. Poprawiłam go na w miarę dobry, parę razy sknociłam... Różnie zawsze bywa w życiu. Osobą która najbardziej na niego wpłynęła był jakże dobrze znany Ripper (oczywiście pozdrawiam Very Happy ), który może parę razy poprawił mi tą jako-taką reputację, ale częściej niszczył ją. I co, głąbku, myślisz, że nie znam prawdy? To ty byłeś KUJONTOCIOTA, włamywałeś mi się na konto... Hm, żal mi wymieniać. W każdym bądź razie w realnym świecie nazywa się to zdradą, w necie właściwie również. Od tego forum się wszystko zaczęło. Znajdźcie w pogawędkach mój powitalny post. Kto, jak nie Ripper odpowiedział na niego jako pierwszy?... <łezka skapła> A wy? Jak czujecie się czytając zboczone posty botów i noobów? Pisząc własne na pewno jesteście świadomi, że znajdzie się ktoś kto po prostu walnie tekst z conajmniej 5 błędami ortograficznymi i 50 obraźliwymi i wulgarnymi przezwiskami, których wstyd mi wymieniać. Nie jestem przeciwna małym dzieciom w sieci (Erfers, pisz dalej, bo przynajmniej w większości przypadków masz rację Smile ), ale na takich forach myślę, że takie brzdące po prostu się psują - powtarzają beznadziejne odzywki, których same nie rozumieją. Również uważam się za brzdąca (tzn. wciąż czuję się jeszcze dzieckiem), dlatego staram się unikać tego typu forów. Zauważyłam, że odszedł niedawno odszedł Ziom008 (czy jak on tam ma Razz ) Gratuluję pomysłu. Możecie brać przykład, ja nie lubię nikomu niczego narzucać. Do koleżanki Karimwery: podziwiam cię Shocked Cieszę się, że chcesz zmienić to forum na lepsze, ale ta ambicja się tutaj na prawdę marnuje... Masz dobre podejście do życia - zawsze jesteś taka wesoła. Smile Lubię takich ludzi. Tutaj jeszcze fragmencik do noobów: jesteście już zbanowani więc nic nie poczytacie, ale... Jak już natrafiliście na ten post, koniecznie przeczytajcie. Zastanówcie się nad tym, czy to aby na pewno nie jest strata czasu, to wasze... PISANIE, chodziaż wątpię żeby to tak można nazwać. Bez obrazy, ale to oznacza, że - jak sami mówicie - "mamy robiły was przez GG i odłączyły prąd". To nie kwalifikuje się już do kiepskiego wychowania, ale do patologii. Żal mi takich ludzi. Żal mi również, że zbyt często spotykam się z takimi przypadkami i mam z nimi zbyt dużo do czynienia. Tu kończę swoją odezwę do was... Chociaż to nie wszystko, ale myślę, że dla noobów sztuka czytania do najtrudniejsza z dyscyplin, których nauczają w szkołach. Do pozostałych: skończcie już to. Skupcie się bardziej na swoim hobby: taniec, śpiew, malarstwo, grafika, języki (przecież tyle ich jest)... Świat jest większy niż to forum. Po prostu spróbujcie w to uwierzyć.
Teraz, wracam do pytania, które chciałam zadać na początku:
Jaki to całe pisanie ma sens?
Zawsze jest czas na to, by w końcu otworzyć oczy na rzeczy cenniejsze od CPCP. Być może wystarczy się tylko rozejrzeć... Smile

Skończyłam Very Happy Poza tym przesyłam gorące pozdrowionka z belle France. Smile Wracam do Polski w czwartek, będę na Gadu na pewno, możemy se pogadać Very Happy Nom, to już dobranoc. Jak czegoś nie zrozumieliście w tym poście, przeczytajcie jeszcze raz, narqs!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Do czego przekonał Cię ten post?
do niczego
20%
 20%  [ 1 ]
rezygnuję z tego forum
20%
 20%  [ 1 ]
nie chce mi się czytać
60%
 60%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
mms erfers




Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 1217
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: FROZEN:)

PostWysłany: Sob 10:58, 06 Paź 2007    Temat postu:

zaraz przeczytam cale

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Do czego przekonał Cię ten post?
do niczego
20%
 20%  [ 1 ]
rezygnuję z tego forum
20%
 20%  [ 1 ]
nie chce mi się czytać
60%
 60%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
Ziom008




Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 846
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 21:40, 08 Paź 2007    Temat postu:

Cóż, właściwie to odszedłem... ale czasem sobie popatrze co tam wypisujecie...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Do czego przekonał Cię ten post?
do niczego
20%
 20%  [ 1 ]
rezygnuję z tego forum
20%
 20%  [ 1 ]
nie chce mi się czytać
60%
 60%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
mms erfers




Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 1217
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: FROZEN:)

PostWysłany: Wto 12:50, 09 Paź 2007    Temat postu:

ale wroz musisz miec 1000 postow jak ja Razz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Do czego przekonał Cię ten post?
do niczego
20%
 20%  [ 1 ]
rezygnuję z tego forum
20%
 20%  [ 1 ]
nie chce mi się czytać
60%
 60%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
BumBumSikuSik




Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 1:51, 03 Sty 2009    Temat postu:

kurde, kujon glupio mi sie zrobilo jak to czytalem Sad przepraszam Cie za wszystko, za to ze wlamywalem Cie sie na konto na cpcp, ale kujontociota to nie moje konto! moge wymienic wsyzstkie moje konta. o ile wiem to do tej pory mnie nienawidzisz, za to ze Cie oklamalem. bylem glupi ze wogole wypisywalem tyle bzdur o tobie, tylko po to zeby mnie lubili. przez to mnie znienawidzili, a od twoich slow: "Nie pisz już nigdy do mnie" wiedzialem ze jestem skonczony Sad od tamtej pory sie wszystko zmienilo, ja i to jak traktowalem innych Sad niestety zle traktowalem Crying or Very sad nienawidze tego swiata, przez to, ze bylem dla Ciebie niedobry, odbilo sie to na innych. kazdy mi przypominal Ciebie i go denerwowalem itp... jesli jeszcze wchodzisz na to forum, jesli jeszcze patrzysz jak ja, bodzio, azyl i inni niszcza to forum, to mam do Ciebie prosbe, znajdz na gg tego dupka, co zapewne mialas zapisanego go Ripper78 i napisz do niego, ze jest draniem... i nigdy wiecej nie odpisuj, albo, co bedzie trudne zacznij z nim wszystko od nowa, co bedzie trudne.
pozdrawiam, zdrajca Sad
PS. To zapewne ostatni post na tym forum i na innych. Mowie wam, ze chcialbym sie juz czasami zabic... Zycie mam do dupy, do dupy sie ucze, w domu mam wiecznie przesranke i kary. Nie wiem czy dozyje jeszcze tego roku szkolnego.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez BumBumSikuSik dnia Sob 6:17, 03 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Do czego przekonał Cię ten post?
do niczego
20%
 20%  [ 1 ]
rezygnuję z tego forum
20%
 20%  [ 1 ]
nie chce mi się czytać
60%
 60%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
BumBumSikuSik




Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 14:29, 07 Paź 2009    Temat postu:

o kur.wa ja to pisalem Very Happy niezle chyba bylem najebany Very Happy za nic kur.wa nie przeprosilbym tej zdziry Very Happy a co do tego PS na koncu, to wszystko to zart oprocz uczenia sie, ale dzieki kujon, bo to ty mnie ortografii nauczylas w wiekrzosci..... na chuja ja to pisze... i tak to forum zdechlo i poszlo sie jebac xD
och, jak dobrze miec to jedno jedyne niezbanowane konto Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Club Penguin Strona Główna -> Nowinki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin